Geleneksel, Doğal, Bilimsel. Sağlığınıza Yeniden Kavuştuğunuz Yer
Fenerbahçe Mh. Fener Kalamış Cd. Billur Ap.
No:5 K:2 D:11 Kadıköy/İSTANBUL
Bilgi ve İletişim
0216 337 39 39

Kan Akışını Düzenleyen Hacamat Tedavisi

Hacamat Tedavisi

Hacamat, geleneksel bir tedavi yöntemi olarak bilinir ve kan akışını iyileştirmek için cilt üzerinde vakum oluşturarak kan çekme işlemidir. Hacamatın bazı potansiyel faydaları şunlar olabilir:

1. Akupunktur noktaları üzerinden yapıldığında meridyen üzerinden Qi enerji akışını düzenler.

2. Kan ve lenf dolaşımını artırır: Hacamat işlemi, cilt üzerinde vakum oluşturarak kan çekme yoluyla kan dolaşımını artırır. Bu, vücutta kanın daha etkili bir şekilde dolaşmasına yardımcı olabilir.

3. Vücuttaki toksinleri temizler: Hacamat, cilt üzerinden yapıldığı için deri yoluyla ağır metaller v.b toksinlerin atılmasına teşvik edebilir. Kan çekme işlemi, vücuttaki zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olabilir.

4. Ağrıyı azaltır: Hacamatın ağrı kesici etkileri olduğu düşünülmektedir. Kan dolaşımını artırarak ve vücuttaki enerji akışını dengeleyerek ağrıyı hafifletebilir.

5. Kas ve eklem sağlığını destekler: Hacamatın kas ve eklem sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanılır. Kan dolaşımını artırarak kas ve eklem iyileşmesini teşvik edebilir ve ağrıyı azaltabilir.

6. Bağışıklık sistemini güçlendirir: Hacamatın bağışıklık sistemini desteklediği düşünülmektedir. Toksinlerin vücuttan uzaklaştırılması, bağışıklık sisteminin daha etkili çalışmasına yardımcı olabilir.

7. Stresi azaltır: Hacamat, kan dolaşımını düzenleyerek ve vücuttaki enerji akışını dengeleyerek stresi azaltmaya yardımcı olabilir. Rahatlama sağlayarak zihinsel ve duygusal iyilik halini teşvik edebilir.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp hekimimiz Dr. Batu Bayar’ın uyguladığı “Hacamat Tedavisi” için detaylı bilgi ve randevu:
Telefon: 0216 337 39 39
Whatsapp: 0554 171 10 00

Sağlığınıza yeniden kavuştuğunuz yer…